Zwroty i reklamacje

 Zakupiony towar można zwrócić lub wymienić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni.

Zasady zwrotów oraz wymiany towaru

Klient będący konsumentem w rozumieniu odpowiednich przepisów prawa ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki i zwrócić ją w stanie niezmienionym.

W celu odstąpienia od umowy sprzedaży towaru należy złożyć pisemnie oświadczenie o odstąpieniu od zawartej umowy (poniżej dostępny formularz) i przesłać go wraz z otrzymaną przesyłką na adres sklepu SuSu.pl. Koszt i ryzyko przesyłki do sklepu pokrywa klient. Do przesyłki należy dołączyć dokument potwierdzający zakup (tj. paragon lub faktura VAT).

Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych od dnia otrzymania przesyłki na wskazany przez klienta numer rachunku bankowego.

Wymiana towaru w ciągu 14 dni.

Każdy klient może wymienić towar na inny dostępny w sklepie SuSu.pl w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki, jeśli towar jest w stanie niezmienionym (m. in. posiada oryginalne metki i nie nosi śladów użytkowania).

W tym celu należy skontaktować się telefonicznie bądź e-mailowo celem rezerwacji nowego towaru do wymiany, a następnie po zatwierdzeniu rezerwacji przez sklep wysłać otrzymany towar mający zostać wymieniony na nowy. W przypadku nie otrzymania przez sklep przesyłki w ciągu 5 dni roboczych, rezerwacja zostanie anulowana. Do przesyłki należy dołączyć formularz wymiany towaru (dostępny poniżej) celem określenia wymienianych towarów oraz podaniu numeru konta bankowego dla ewentualnego zwrotu różnicy kwoty. W przypadku, gdy wymiana dotyczy produktu tańszego na droższy, sklep ma prawo do obciążenia klienta różnicą w cenie (przedpłata na konto lub wysyłką za pobraniem o różnicę w cenie).

Koszt wysyłki do sklepu pokrywa klient, natomiast koszt wysyłki do Klienta pokrywa sklep.

Formularze zwrotu

1. Pobierz formularz zwrotu towaru (odstąpienie od umowy bez podania przyczyny)

Jeśli powyższe informacje są niejasne, prosimy o kontakt telefoniczny z naszymi konsultantami, którzy są dostępni dla Państwa od godziny 9:00 do 14:00 każdego dnia roboczego pod numerem telefonu (32) 420 27 99.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl